Bosch-Naradi.com » Novinky

Malování bytu nebo domu, Bosch systémy Bosch PFS 3000-2 a 5000 E Vám pomohou!

Přidáno: 10. 06. 2014

Bosch nářadí myslí na všechno, a proto má ve svém sortimentu vše, co potřebujete na vymalování vnitřních a vnějších prostor vašeho domu či bytu. Stačí už jen vybrat a koupit tu správnou barvu. S pitolemi na barvu Bosch PFS 3000-2 a 5000 půjde vše hladce.

Výmalba exteriéru domu

Každý kdo má dům moc dobře ví, co všechno je potřeba jednou za čas natírat. Zdi, ploty, kůlny, pergoly nebo třeba terasu. Jak ale dosáhnout celistvosti nátěru bez šmouh a skvrn? A jak udělat celou práci snadnější? S tím Vám pomohou nové systémy firmy Bosch PFS 3000-2 a 5000 E. Stříkací systémy Bosch jsou velmi jednoduché na ovládání, což zajišťují srozumitelné barevně odlišené symboly. Doplňování barvy do pistolí je velmi jednoduché a čisté, po skončení natírání je čištění díky inovativní technologii rychlé a jednoduché. Nádobka PFS 3000-2 a 5000 E pojme asi litr barvy, její revoluční tvar umožňuje konstatní přívod barvy v jakékoliv poloze. Motor pistole je velmi výkonný, a tak se barva před stříkáním nemusí ředit. Přesto Bosch pistole na barvu rozptýlí barvu do jemné mlhy, čímž dosáhne jednotného barevného výsledku na ploše i v rozích. U Bosch pistolí se dájí navolit tři režimy nástřiku - vodorovný, svislý a bodový paprsek. 

Pistole na barvu Bosch

Bosch PFS 5000 E

PFS 5000 E má výkon 1200 W a zvládne všechny barvy bez ředění. Má mimořádně velký akční rádius, a zvládne tak všechny velké plochy, zdi a terasy. Ovládání je pomocí nožního spínače, pistole má na sobě popruh na dobrou manipulaci, a vzduchová hadice je dlouhá 4 metry, což zajišťuje komfortní práci.

Bosch 3000-2

PFS 3000-2 je vybaven 650 W motorem s dvoustupňovým nastavením podle toho, zda používáme pistoli na barvy na stěny nebo na dřevo. Ideální využití najde tato pistole například při stříkání strukturovaných venkovních zdiv, lakování a lazurování nábytku, zahradních plotů.

S našimi pistolemi na barvu zkrátka nemůžete udělat chybu.

Vyhledávání
Sortiment
Rady, informace
Možnosti dopravy od partnerských obchodů:
  • Osobní odběr
  • Přepravní služba PPL
Možnosti platby u partnerských obchodů:
  • Hotově
  • Bankovním převodem
  • Dobírkou
  • eKonto
  • Splátky Cetelem