Bosch-Naradi.com » Novinky

Sekačka ROTAK Bosch – na jarní trávu!

Přidáno: 24. 03. 2014

Chcete mít krásný trávník? Kdo by nechtěl? Jaro je tu a tráva brzo začne růst. Sekačku na trávu Rotak Bosch seká s vyjímečnou silou!

Sekačku na trávu Rotak Bosch seká s vyjímečnou silou, která je dosud obvyklá pouze u benzinových sekaček na trávu. Díky inovativnímu bočnímu hřebenu seče skvěle trávu i blízko okrajů. Skvělá technologie proudění vzduchu zajišťuje kvalitní nasávání posekané trávy. Skvělá ergonomie držadla Ergoflex má certifikát AG pomáhá harmonickému sečení a snadné manipulaci. Kolečka jsou pogumovaná což také správné funkci přispívá. Motor s funkcí Powerdrive zaručuje skvělý výkon motoru, 50 litrový sběrný koš na trávu umožňuje sečení bez přerušování. Systém QuickClick je dobrý pro jednoduchou montáž bez použití nástrojů. Vyrazte na jarní trávu!Sekačka ROTAK Bosch – na jarní trávu!

Chcete mít krásný trávník? Kdo by nechtěl? Jaro je tu a tráva brzo začne růst. Sekačku na trávu Rotak Bosch seká s vyjímečnou silou, která je dosud obvyklá pouze u benzinových sekaček na trávu. Díky inovativnímu bočnímu hřebenu seče skvěle trávu i blízko okrajů. Skvělá technologie proudění vzduchu zajišťuje kvalitní nasávání posekané trávy. Skvělá ergonomie držadla Ergoflex má certifikát AG pomáhá harmonickému sečení a snadné manipulaci. Kolečka jsou pogumovaná což také správné funkci přispívá. Motor s funkcí Powerdrive zaručuje skvělý výkon motoru, 50 litrový sběrný koš na trávu umožňuje sečení bez přerušování. Systém QuickClick je dobrý pro jednoduchou montáž bez použití nástrojů. Vyrazte na jarní trávu!

Vyhledávání
Sortiment
Rady, informace
Možnosti dopravy od partnerských obchodů:
  • Osobní odběr
  • Přepravní služba PPL
Možnosti platby u partnerských obchodů:
  • Hotově
  • Bankovním převodem
  • Dobírkou
  • eKonto
  • Splátky Cetelem