Bosch-Naradi.com » Novinky

Zahradní technika Bosch - připravte se na jaro s Bosch-Nářadí.com

Přidáno: 31. 03. 2010

Vybavte se na chatu nebo na zahradu kvalitní a spolehlivou technikou Bosch. Jistě oceníte sekání bez hluku a kouře a případně i bez starosti o elektrický kabel s sekačkami Rotak, aku nůžkami na keře, aku nůžkami na trávu a dalšími výrobky.

 

Rotační sekačky Rotak

sekačky

Akumulátorové zahradní nůžky

Akumulátorové nůžky na keře

Akumulátorové nůžky na keře

Nové akumulátorové nůžky na keře ASB 10,8 LI jsou díky hmotnosti pouze 900 g mimořádně snadno ovladatelné a kompaktní. Díky tomu je perfektní tvarování keřů velmi snadné. Ostré kvalitní nože stříhají i větvičky do průměru až 5 mm a integrovaný lithium-iontový akumulátor zajišťuje maximální výkon při době chodu na jedno nabití až 100 minut.

Akumulátorové nůžky na trávu

Akumulátorové nůžky na trávu

Nové akumulátorové nůžky na trávu stříhají s jedinečnou silou. Jsou pohodlné, lehké a snadno ovladatelné, a představují tak perfektní zahradní nářadí, se kterým se jednoduše dostanete i k trávě pod zahradními lavicemi a na okrajích trávníků. Ostré kvalitní nože lehce zvládnou i silná stébla trávy. Integrovaný vysoce kvalitní lithium-iontový akumulátor zajišťuje maximální výkon při době chodu na jedno nabití až 100 minut.

Tiché drtiče

Tiché drtiče

Nový tichý drtič od firmy Bosch, pro dobré sousedství. S revolučním systémem „Turbine-Cut“ nebo sekacím systémem s frézovacím válcem a inovativním trychtýřem pro rychlé plnění. Odnimatelný trychtýř se vejde do sběrného koše, pro prostorově úsporné ukládání.

 

Vyhledávání
Sortiment
Rady, informace
Možnosti dopravy od partnerských obchodů:
  • Osobní odběr
  • Přepravní služba PPL
Možnosti platby u partnerských obchodů:
  • Hotově
  • Bankovním převodem
  • Dobírkou
  • eKonto
  • Splátky Cetelem